HXY100N03D
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HXY100N03D
JLCPCB Part #
C3033435
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 2.295nF 2.5V 20nC@4.5V 210pF 267pF 30V 5.5mΩ@10V 53W N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS