HXL1509-3.3
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HXL1509-3.3
JLCPCB Part #
C41364881
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1 10mA 150kHz 3.3V 3A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No SOP-8 DC-DC Converters ROHS