HSZSMF15AT1G
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HSZSMF15AT1G
JLCPCB Part #
C42402113
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+150℃ 15V 16.7V、18.5V 1uA 200W 24.4V 8.2A TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS