HSMCJ36AHE3AH
MFR.Part #
HSMCJ36AHE3AH
JLCPCB Part #
C42402032
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.9A 36V 44.2V 58.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS