HSMCJ30AE357T
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HSMCJ30AE357T
JLCPCB Part #
C42402096
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1pA 30V 31A 36.8V 48.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS