HSMBJ58AE352
MFR.Part #
HSMBJ58AE352
JLCPCB Part #
C42401940
Description
-55℃~+150℃ 1uA 58V 6.5A 64.4V、71.2V 800W 93.6V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS