HSMBJ26CAHE3AH
MFR.Part #
HSMBJ26CAHE3AH
JLCPCB Part #
C42402030
Description
-55℃~+150℃ 14.3A 1uA 26V 28.9V、31.9V 42.1V 800W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS