HSMAJ48CA13F
MFR.Part #
HSMAJ48CA13F
JLCPCB Part #
C42401949
Description
-65℃~+150℃ 1uA 400W 48V 5.2A 58.9V 77.4V Bidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS