HSMAJ17AE361
MFR.Part #
HSMAJ17AE361
JLCPCB Part #
C42401922
Description
-65℃~+150℃ 14.5A 17V 18.9V、20.9V 1uA 27.6V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS