HSMAJ10CAE361
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HSMAJ10CAE361
JLCPCB Part #
C42402004
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 23.5A 400W 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS