HSM15T36CAY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HSM15T36CAY
JLCPCB Part #
C42402056
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.9A 36V 44.2V 58.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS