HSLVU2.84BTG
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HSLVU2.84BTG
JLCPCB Part #
C42402071
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 18V 1uA 2.8V 2pF 3V 400W ESD Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOP-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS