HRN1101LXHF
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HRN1101LXHF
JLCPCB Part #
C42389360
Package
SOT-523
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN (Pre-Biased) 1.3V 10 100mA 150mW 20 250MHz 300mV 4.7kΩ 500mV@100uA,5V NPN SOT-523 Digital Transistors ROHS