HPTVSHC3D15VUH
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HPTVSHC3D15VUH
JLCPCB Part #
C22439717
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8kW@8/20us 15V 16.5V 1uA 30V 330pF 60A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS