HNVTFS4C10NTAG
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HNVTFS4C10NTAG
JLCPCB Part #
C42401442
Package
DFN3X3-8L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 109pF 10mΩ@10V 131pF 30V 37.5W 50A 9.8nC@4.5V 940pF N-Channel DFN3X3-8L MOSFETs ROHS