HMM3Z15VT1G
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HMM3Z15VT1G
JLCPCB Part #
C22396431
Package
SOD-323
Description
14.3V~15.8V 15V 200mW 50nA Independent ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS