HLY323DC24UL
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HLY323DC24UL
JLCPCB Part #
C22439789
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 1.3pF 1uA 24V 350W@8/20us 56V 6A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS