HIPD30N03S4L09ATMA1
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HIPD30N03S4L09ATMA1
JLCPCB Part #
C42401331
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 1V 2.295nF@15V 20nC@4.5V 210pF@15V 30V 5.5mΩ@10V 53W TO-252-2L MOSFETs ROHS