HGSOT24C-G3-08
MFR.Part #
HGSOT24C-G3-08
JLCPCB Part #
C25503276
Description
-40℃~+125℃ 1uA 2 24V 26.5V 450W@8/20us 48V 60pF ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS