HGSOT15C-HG3-18
MFR.Part #
HGSOT15C-HG3-18
JLCPCB Part #
C22440162
Description
-40℃~+125℃ 10A 15V 16.7V 1uA 2 350W@8/20us 38V 60pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS