HGSOT15C-HE3-08
MFR.Part #
HGSOT15C-HE3-08
JLCPCB Part #
C22439851
Description
-40℃~+125℃ 10A 15V 16.7V 1uA 2 350W@8/20us 38V 60pF ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS