HGSOT12C-HE3-18
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HGSOT12C-HE3-18
JLCPCB Part #
C22439866
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 11A 12V 1uA 2 32V 350W@8/20us 90pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS