HDMN10H100SK313
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HDMN10H100SK313
JLCPCB Part #
C42401431
Package
TO-252-2L(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.535nF 100V 2.5V@250uA 20A 26.2nC@10V 34.7W 37pF 87mΩ@10V N-Channel TO-252-2L(DPAK) MOSFETs ROHS