HDFLT36A7
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HDFLT36A7
JLCPCB Part #
C42402027
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+150℃ 1uA 200W 3.4A 36V 44.2V 58.1V Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS