HCESD1006NC24VU
MFR.Part #
HCESD1006NC24VU
JLCPCB Part #
C25503829
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 200W@8/20us 24V 26.6V 40pF 50V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS