HBUK7240100A118
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HBUK7240100A118
JLCPCB Part #
C42401433
Package
TO-252-2L(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.964nF 100V 2.2V 30A 42W 48mΩ@10V 74pF N-Channel TO-252-2L(DPAK) MOSFETs ROHS