HAQ15C-01FTG
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HAQ15C-01FTG
JLCPCB Part #
C25503289
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 15V 17V 1uA 200W 33V 35pF 8A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS