HACS712ELCTR-20A-T
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HACS712ELCTR-20A-T
JLCPCB Part #
C22449572
Package
SOP-8
Description
-40℃~+150℃ 1.5mΩ 104mV/A 120kHz 2500Vrms 4.5V~5.5V 4us Support ±20A SOP-8 Current Sensors ROHS