H1SMA51CAT3G
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
H1SMA51CAT3G
JLCPCB Part #
C42401921
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 4.9A@10/1000us 400W@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS