ESDLC12VD3B-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
ESDLC12VD3B-HXY
JLCPCB Part #
C42416201
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 12V 13.3V 1pF 1uA 28.6V 350W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS