ESD8D3.3C-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
ESD8D3.3C-HXY
JLCPCB Part #
C4748775
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+150℃ 1 100W@8/20us 15pF 3.3V 50nA 6.5V 7V 9A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS