DMT4008LFV-7-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
DMT4008LFV-7-HXY
JLCPCB Part #
C48972160
Package
DFN-8(3x3)
Description
1 N-channel 193pF 38pF 39W 3V@250uA 40A 40V 5.8nC@4.5V 690pF 8.5mΩ@10V DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS