BZT52C9V1
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
BZT52C9V1
JLCPCB Part #
C19267773
Package
SOD-123
Description
1 Independent 160nA@7V 500mW 8.65V~9.56V 9.1V ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS