BZT52C5V1
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
BZT52C5V1
JLCPCB Part #
C20611964
Package
SOD-123
Description
1 Independent 1.6uA@2V 4.85V~5.36V 5.1V 500mW 57Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS