BZT52C3V3S
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
BZT52C3V3S
JLCPCB Part #
C5184388
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 200mW 3.1V~3.5V 3.3V 5uA 600Ω 95Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS