AOTF13N50
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
AOTF13N50
JLCPCB Part #
C49256407
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 2.15nF 210pF 23pF 400mΩ@10V 45nC@10V 48W 4V 500V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS