HESD5Z24
Extended
Manufacturer
HUXN
MFR.Part #
HESD5Z24
JLCPCB Part #
C3002989
Package
SOD-523
Description
1 1uA 24V 26V 35V 50pF IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS