HYG180N10LS1P
MFR.Part #
HYG180N10LS1P
JLCPCB Part #
C2841917
Package
TO-220FB-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.606nF 100V 22.8pF 24.6nC@10V 34mΩ@4.5V 3V 476pF 50A 93.7W N-Channel TO-220FB-3 MOSFETs ROHS