HYG180N10LS1D
MFR.Part #
HYG180N10LS1D
JLCPCB Part #
C2842092
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.59nF 100V 24.3pF 24.7nC@10V 30mΩ@6V 3V 45A 474pF 71.4W N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS