HYG060N08NS1D
Extended
Manufacturer
HUAYI
MFR.Part #
HYG060N08NS1D
JLCPCB Part #
C2827238
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.15nF 2.96nF 48nC 4V 6.5mΩ@10V 60pF 75W 80A 80V N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS