HYG055N10NS1P
MFR.Part #
HYG055N10NS1P
JLCPCB Part #
C5121326
Package
TO-220FB-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 130A 165pF 187.5W 2V 4.148nF 4.3mΩ@10V 82nC@10V TO-220FB-3L MOSFETs ROHS