HYG045P03LQ1C2
MFR.Part #
HYG045P03LQ1C2
JLCPCB Part #
C2932576
Package
PPAK-8(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 131.3nC@10V 30V 3V 575pF 6.2mΩ@4.5V 62.5W 649pF 7.66nF 80A P-Channel PPAK-8(5x6) MOSFETs ROHS