HYG035N10NS1P
MFR.Part #
HYG035N10NS1P
JLCPCB Part #
C2986717
Package
TO-220FB-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 102nC@10V 168pF 180A 223.8W 3.8mΩ@10V 4V 7.294nF N-Channel TO-220FB-3L MOSFETs ROHS