HYG022N10NS1TA
MFR.Part #
HYG022N10NS1TA
JLCPCB Part #
C2925050
Package
TOLL
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 160.5nC@10V 186.6pF 2.8mΩ@10V 249A 3.51nF 312W 9.026nF N-Channel TOLL MOSFETs ROHS