HYG018N10NS1P
Extended
Manufacturer
HUAYI
MFR.Part #
HYG018N10NS1P
JLCPCB Part #
C2857453
Package
TO-220FB-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 12.6nF 196pF 198nC@10V 2.1mΩ@10V 280A 300W 4V 5.47nF N-Channel TO-220FB-3L MOSFETs ROHS