HY15P03S
Extended
Manufacturer
HUAYI
MFR.Part #
HY15P03S
JLCPCB Part #
C122494
Package
SOP-8
Description
1 P-Channel 15A 3.1W 30V 323pF 3V 4.287nF 461pF 90nC@10V P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS