PAC800D12-B1
Extended
Manufacturer
HUAWEI
MFR.Part #
PAC800D12-B1
Description
120mVp-p 12V 15W 180V~320V 185mm 2 40mm 50000uF 66A 73.5mm 800W 90VAC~264VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Overload protection、Fault self-recovery、Digital communication and status monitoring ±1% - AC-DC Power Modules ROHS