NAE12S17-B
Extended
Manufacturer
HUAWEI
MFR.Part #
NAE12S17-B
JLCPCB Part #
C5632476
Package
LGA
Description
1 17A 3V~15V 6000uF 600mV~5.5V LGA DC-DC Power Modules ROHS