GDE25S12B-E
Extended
Manufacturer
HUAWEI
MFR.Part #
GDE25S12B-E
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12.1mm 12V 150mVp-p 180kHz 22.9mm 25A 300W 36V~75V 58.4mm 94% Short Circuit Protection - Isolated Power Modules ROHS