HSU18N20
MFR.Part #
HSU18N20
JLCPCB Part #
C701012
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2V 170mΩ@10V 18A 2.047nF 200V 45nC@10V 70pF 83W TO-252-2 MOSFETs ROHS